Start Drużyny Sportowej WCh UW w Ekidenie i Runmageddonie

W dniach 14 i 15 br. zawodnicy i zawodniczki ObiegUWki wzięli udział w sztafecie maratońskiej Ekiden i biegu przeszkodowym Runmageddon.

Ekiden to największy w Polsce maraton sztafet. Biorą w niej udział drużyny firmowe, grupy przyjaciół lub znajomych. Łączy ich radość z biegania i chęć poczucia emocji związanych ze wspólnej walki.

Runmageddon to nie tylko ekstremalny bieg z przeszkodami. Runmageddon to przekraczanie własnych granic, przełamywanie barier, pokonywanie przeszkód, które sami sobie stawiamy, a także pokazywanie, że ograniczenia są tylko w głowie.

Wszystkich pracowników Wydziału Chemii UW zachęcamy do dołączenia do naszej drużyny sportowej. Oderwijcie się od biurek i poczujcie, jak smakuje sportowa rywalizacja, w której liczy się duch zespołu! Bo nic tak nie zbliża ludzi do siebie, jak wspólne dążenie do celu i radość na mecie.

Zapraszamy również do śledzenia fanpage’u ObiegUWki: https://www.facebook.com/ObiegUWka/?ref=page_internal

Data publikacji: 17 maja 2022

Data ostatniej modyfikacji: 28 maja 2022